INDYWIDUALNIE ZAPROJEKTOWANE, STRATEGICZNE DORADZTWO WE WSZYSTKICH OPCJACH DOTYCZĄCYCH FINANSÓW PRZEDSIĘBIORSTW:


  • Fuzje i przejęcia po stronie sprzedającego i kupującego (M&A),

    w tym sprzedaż akcji i udziałów, spin-offy, inwestycje strategiczne, reorganizacje przedsiębiorstw

  • Joint ventures, partnerstwa strategiczne

  • Doradztwo w zakresie rynków publicznych i prywatnych

  • Wyjście z inwestycji private equity i family office

  • Doradztwo w zakresie optymalnej struktury kapitału i pozyskiwania kapitału

  • Doradztwo dla akcjonariuszy, corporate governance


NIEZRÓWNANE DOŚWIADCZENIE I PŁYNNE PROCESY TRANSAKCYJNE

Dokładnie prowadzimy naszych klientów przez cały proces transakcyjny, przy stałym i aktywnym zaangażowaniu naszych najbardziej doświadczonych specjalistów. Nasze rozległe, międzybranżowe doświadczenie pozwala nam wcześnie identyfikować i usuwać wszelkie możliwe przeszkody, twórczo rozwiązywać napotkane po drodze problemy i zapewniać naszym klientom jak najlepsze rezultaty.

Nasze najlepsze w swojej klasie porady wykraczają poza każdy aspekt procesu transakcji, od tworzenia angażującej equity story po opracowywanie i wdrażanie skutecznych strategii podczas złożonych, wielostronnych negocjacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie obciążenia procesowe udziałowców i zarządów, aby firmy naszych klientów mogły nadal funkcjonować bez zakłóceń, co samo w sobie jest głównym czynnikiem w osiąganiu optymalnych wyników transakcji.

AKTYWNE ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW WYSOKIEGO SZCZEBLA A NIE TYLKO NADZÓR

W złożonych sytuacjach dotyczących prominentnych organizacji, wielu interesariuszy posiadających konkurencyjne interesy i w coraz bardziej wymagającym środowisku biznesowym, głębokie doświadczenie jest kluczowym elementem pomyślnych wyników. Dlatego właśnie, w każdy nasz projekt zaangażowani są nasi najbardziej doświadczeni pracownicy. Nasi klienci niezmiennie otrzymują bezpośrednie i aktywne – nie tylko „w razie potrzeby” – doradztwo od Edwarda MacDonalda, weterana bankowości inwestycyjnej z ponad 30-letnim doświadczeniem i ponad 100 zrealizowanymi transakcjami w trakcie swojej długoletniej kariery w Nowym Jorku, San Francisco i Warszawie.